Implanty

Implanty zębowe są obecnie najnowocześniejszą, najskuteczniejszą i najbardziej naturalną odbudową braków zębowych. W porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami protetycznymi minimalizują zanik kości, nie wymagają szlifowania zdrowych zębów, zachowują stosowny do wieku wygląd, dają większą pewność siebie, poprawiają jakość i komfort życia.

Pierwszy implant w obecnej formie wykonał szwedzki chirurg – profesor Brånemark. Profesor wykorzystał zjawisko osteointegracji, czyli łączenia się tytanu (materiału z którego jest wykonany implant) z kością pacjenta. Oczywiście powierzchnia implantu oraz jego kształt jest cały czas unowocześniany.

Popularne określenie implant to tak naprawdę  2 części: śruba tytanowa, która osadzona w kości zastępuje nam korzeń zęba oraz porcelanowa nadbudowa, która uzupełnia nam utracony ząb.  Zabiegi implantacji są wykonywane przez specjalistów z zakresu chirurgii stomatologicznej. Są to krótkie, bezbolesne, delikatne zabiegi i dlatego też są przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym.
Zapraszamy do dokładnego obejrzenia naszych stron internetowych, na których opisujemy procedury chirurgiczne i sposoby odbudowy protetycznej. Podajemy także dokładny, całkowity koszt leczenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dokładnie opracowanej metodzie leczenia możemy wydać po zabiegu kartę gwarancyjna wraz z certyfikatami wkręconych implantów.

 

Komplet dokumentów, jaki otrzymuje pacjent podczas leczenia w tutejszej klinice:

1.      Wydany na konsultacji:

  • dokładny, całkowity  kosztorys (cena zabiegu obejmuje znieczulenie, implanty, wszystkie łączniki oraz inne materiały związane z leczeniem implantologicznym) wraz z planem leczenia (płatności rozpisane zgodnie z etapami leczenia);

2.      Po zabiegu implantacji:

  • karta gwarancyjna na leczenie implantologiczne;
  • zgoda na zabieg;
  • karta z zaleceniami po zabiegu;
  • certyfikaty implantów wraz z ich dokładnymi oznaczeniami, symboliką i rozmiarami (wydany certyfikat świadczy o jakości użytego implantu);
  • harmonogram kontroli lekarskich;
  • informację o przeszczepie kostnym (jeśli był wykonany podczas zabiegu).

      Wybrane przez nas systemy implantologiczne, które Państwu proponujemy cieszą się bardzo dobrą renomą, skutecznością i trwałością zastosowanych elementów, a także globalną dostępnością oraz wieloletnią tradycją. Dzięki temu nawet po wielu latach będzie można pozyskać niezbędne części np. do rozbudowy pracy protetycznej.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny /+48/ 25 7561167; /+48/ 667961167 lub mailowy medicare@op.pl.