Cennik

Medicare – atrakcyjne ceny za usługi najwyższej jakości

Na podstronach po lewej stronie znajdziesz ceny usług wykonywanych w Klinice Medicare. Cennik jest aktualny na rok 2018. Z zakładek menu po lewej stronie wybierz interesującą Cię grupę usług. Możesz również dostać aktualny cennik drogą mailową po zgłoszeniu takie potrzeby na adres: medicare@op.pl

Indywidualna wycena leczenia

Oczywiście niektóre pozycje cennika, szczególnie zaawansowanych form leczenia implantologicznego, chirurgicznego, protetycznego, lub ortodontycznego, brzmią dla Ciebie dość obco. Jeśli chcesz dowiedzieć się, które rozwiązania będą w Twoim przypadku najlepsze i jaki będzie ich ostateczny koszt, zapraszamy na konsultację, wraz ze wstępną wyceną do naszej kliniki. Lekarz stomatolog zaplanuje leczenie, informując o wszystkich alternatywnych rozwiązaniach wraz z kosztami. Taka wizyta do niczego nie zobowiązuje.

Przegląd stanu jamy ustnej i plan leczenia z wyceną są w Stomatologii Medicare płatne według zamieszczonego cennika podobnie, jak specjalistyczne konsultacje implantologiczne, protetyczne, chirurgiczne i ortodontyczne.

Jeśli masz Pytania – Nie czekaj zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Zawsze masz możliwość skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo z pytaniem o propozycje leczenia i ich koszt. Musimy jednak zaznaczyć, że w większości sytuacji klinicznych nie ma możliwości ustalenia planu leczenia z kosztorysem bez dokładnego przeglądu stomatologicznego.  Dlatego informacje, które przesyłamy w odpowiedzi na e-mail mają jedynie charakter orientacyjny i nie są wiążące. Dane kontaktowe Stomatologia Medicare znajdziesz TUTAJ.