nasze systemy implantologiczne

Włoski system iRes

                            

Marka iRES to najnowocześniejsze implanty hybrydowe, których specjalnie przygotowane dwa rodzaje powierzchni powodują silną osteointegrację implantu jednocześnie zmniejszając szanse na zanik kości i powstanie stanów zapalnych wokół implantu. Dodatkowo wysoka zawartość tytanu (materiału najbardziej biozgodnego z organizmem ludzkim) powoduje bardzo wysoką wartościowość tego  systemu implantologicznego.

 

Amerykański system BIOMET 3I 

                                                                           

Marka BIOMET 3I to ponad dwadzieścia lat doświadczeń w produkcji i rozwoju implantów stomatologicznych, wieloletnie badania i obserwacje kliniczne oraz miliony pacjentów. Firma 3I znana jest w branży implantologicznej z wprowadzania wielu innowacji, takich jak na przykład nowoczesnie przygotowana powierzchnia zewnetrzna, która zwiększa kontakt i przyczepność kości.

Amerykański system ZIMMER

                                         

Wybór długości i średnic, wewnętrzne połączenie hexagonalne, stożkowy kształt, wielonitkowy gwint czynią z produktów Zimmer Dental niezawodne rozwiązanie implantologiczne. Dodatkowo   opatentowane przez Zimmer Dental połączenie friction-fit (zimny spaw, rodzaj zakleszczenia) zapewnia idealną stabilność łącznika oraz praktycznie eliminuje mikroruchy, także stożkowy kształt zapewnia doskonałą stabilizację pierwotną, jak również pozwala na implantację w przypadkach ograniczonego miejsca. Dzięki bardzo ścisłej współpracy z jedynym przedstawicielem tej firmy w Polsce możemy zaoferować Państwu zabieg wykonany w oparciu o ten implant w bardzo konkurencyjnej cenie.