Nasze Usługi

Certyfikowani eksperci

Innowacyjne metody

Drodzy klienci

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu nowoczesnej stomatologii.

Wykonujemy zabiegi z dziedziny:

implantologii, chirurgii, ortodoncji, protetyki, stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, endodoncji, profilaktyki, stomatologii wieku rozwojowego.

Chcemy przybliżyć Państwu zagadnienia, którymi się zajmujemy. W poszczególnych podstronach wyjaśniamy większość kwestii związanych z daną dziedziną stomatologii oraz zamieszczamy informacje o zabiegach wykonywanych w naszej Klinice. Odpowiadamy na najczęściej zadawane przez Państwa pytania. W serwisie znajdziecie również artykuły jak dbać o zęby, przygotować się do wizyty, czy zabiegu, jak pielęgnować i zachowywać się po zabiegach, aby proces gojenia był jak najszybszy i bez powikłań. Publikujemy tu również, nasze artykuły prasowe i naukowe.

Życzymy interesującej  i owocnej lektury,

Zespół MEDICARE

Gabinet "Medicare"

ul. Mireckiego 13 A
lok. 11, 
05-300 Mińsk Mazowiecki

Godziny otwarcia:

pon-pt: 8.00 do 20.00
sobota: 8.00 do 15.00

Zadzwoń

tel: + 48 25 756 11 67
kom: +48 667 96 11 67

Napisz do Nas

Stomatologia Medicare Mińsk Mazowiecki - Implanty Mińsk Mazowiecki - Ortodonta Mińsk Mazowiecki - Wybielanie Zębów Mińsk Mazowiecki - Chirurgia Mińsk Mazowiecki - Piaskowanie Zębów Mińsk Mazowiecki - Protetyka Mińsk Mazowiecki - Stomatologia Estetyczna Mińsk Mazowiecki - Dentysta Mińsk Mazowiecki - Skaling - RTG - Pantomogram